
Про наше лікування
Комфорт. Потрапивши у нашу клініку, Ви зрозумієте, що це – не стереотипний заклад. У нас – важлива увага до деталей та їх якість. Передусім ми прагнемо, щоб під час перебування в R-clinic ви забули, що це – візит до стоматолога і поринули в атмосферу затишку, комфорту та турботи із запахом запашної кави та смачних солодощів. Ваших діток також чекає сюрприз – місце, де вони можуть проявити фантазію художника та відволіктись перед прийомом.
Якість. Це – насамперед увага до деталей, тільки найсучасніше технічне обладнання, найдосконаліші матеріали, професійна робота всіх працівників, ретельно продумані етапи лікування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Наш колектив постійно удосконалює свої знання не тільки в Україні, але й за кордоном, тому ваше лікування завжди проходить за найпрогресивнішими методиками і точними рішеннями проблем, що у вас виникли.
Наша мета - ваша довіра!
Наша мета - ваша довіра!
Останні записи
Якщо ви досі ловите себе на тому, що прикриваєте рот рукою під час
Маленький прищик біля зуба? Не ігноруйте!Те, що виглядає як невинний «прищ» являє собою
Зубний біль — це не лише дискомфорт, а важливий сигнал організму, який не
Вініри — це не просто «наклеїти». Це інженерія усмішки. 🦷У R-CLINIC над вашим
Жуєте на один бік? Це шлях до болю в суглобах! 🛑Неправильний прикус призводить
Пацієнт звернувся з порушеною естетикою та функцією прикусу.Ми провели тимчасову реабілітацію — відновили
Відгуки про нас

Звернулась з дуже проблемною ситуацією. Надзвичайно вражена результатом! Подяка Віталію Михайловичу, це людина свого покликання!
Наталія Мікула

Задоволений результатом лікування та вдячний за чудовий підхід до клієнта. Подяка усьому персоналу R-clinic! Інвестуйте
Богдан Шевчук

Мені зробили вініри, все дуже швидко зажило! На фотографіях я почала більше посміхатись, друзі теж
Анна Онищук

Завдяки R-clinic моя мрія стала реальністю. Велика подяка Віталію Михайловичу та всьому колективу клініки!)
Уляна Гром'як

Я лікуюсь в цій клініці та моя дитина. Особливо дякую за підхід Рудої Тетяни Леонідівни.
Юрій Кобцев

Мені проводили імплантацію три рази під час медикаментозного сну. Супер! Безпечний метод, ніяких незручностей.
Галина Павлишин

Хочу подякувати Віталію Михайловичу! У вас золоті руки, дякую вам за вашу роботу. Рекомендую!
Lyuba Khodan

Дякую Віталію Михайловичу! Він врятував мені зуб, який врятувати було неможливо. Рахую його найкращим стоматологом.
Наталія

Great service, high quality, very accommodating . Highly recommended. Thank you, R-clinic)
Nataliya Leskiv

Larisa Andrashek, Ви насправді прекрасний лікар-ортодонт. Дякую! Результат мене тішить! Ви класні, супер команда!











